ŞİRKET POLİTİKALARI

KALİTE POLİTİKASI

İnt-Er Yapı, insan yaşamının merkezinde yer alan inşaat sektörünün, kalite politikalarını da, odağına her şeyden önce “insan”ı koyarak belirlemesi gerektiğine inanıyor.

İnt-Er Yapı bu bilinçle, inşaat kalitesi açısından küresel normların üstünde bir performans sergilerken, şantiyelerinde, uluslararası iş ve işçi güvenliği kriterlerini eksiksiz bir şekilde uyguluyor.

ÇEVRE POLİTİKASI

İnt-Er Yapı, hayata geçirdiği tüm projelerde, kent dokusuna, insana ve doğaya saygı duyan, çevreye değer katan bir şehircilik anlayışıyla hareket ediyor.

Attığı her adımda, gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmayı hedefleyen İnt-Er Yapı, kaynakların etkin kullanımı ve sürdürülebilirlik kavramlarını odağına alıyor.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

Çalışanlarına güvenen ve onlara her anlamda güven veren İnt-Er Yapı’nın en önemli önceliği, iş sağlığı ve güvenliği çalışmaları ile huzurlu ve güvenli bir çalışma ortamı yaratmak…

Şantiyelerinde uluslararası iş ve işçi güvenliği kriterlerini eksiksiz bir şekilde uygulayan İnt-Er yapı, bu konuda kurduğu denetim mekanizması ile sektöre örnek olacak bir hassasiyet gösteriyor.