İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

Yaşama değer katma misyonu, çalışanların yaşamına katılan değerlerden başlar. İnt-Er Yapı çalışanı, yeniliklerin peşinde koşan, değişim ve farklılaşmaya inanan, genç ve dinamik bir ailenin üyesidir.

Bizimle çalışmak istiyorsanız;

Önce Müşterimiz İçin Varız

Biliriz ki müşterilerimiz, daima en iyisini hak eder. Müşteri güvenini her şeyin önünde tutarız. Müşterilerimize karşı, kolay anlaşılır, şeffaf, net ve tutarlı bir yaklaşım sergileriz.

Çevik Bir Takımız

Başarının; hızlı, sonuç odaklı ve esnek olmaktan geçtiğine inanırız. Gücümüzü istek ve heyecanımızdan alırız. Aynı hedefe birlikte, omuz omuza koşarız.

Açık ve Şeffaf İletişime İnanırız

Her düzeyde samimi ve dürüst ilişkiler kurarız. Bilgimizi paylaşır, farklı görüşleri dinler, destekleriz. Hatalarımızdan ders çıkarır, daha iyiye ulaşmak için kendimizi sorgularız.

Fark ve Değer Yaratırız

Öncü kimliğimizden asla vazgeçmeyiz. Yaratıcı düşünceyi her alanda destekleriz. Sorumluluk alır, cesur kararlar verir ve sonuca ulaşırız. Bu sayede fark ve değer yaratırız.

Çalışanlarımıza Değer Veririz

Çalışanlarımızı “iç müşteri” olarak değerlendiririz. Başarının, ancak aidiyet duygusu yüksek, “mutlu çalışan”larla mümkün olduğuna inanırız. Kişisel gelişimi destekleriz. Kurum içi değerlendirme çalışmalarıyla iyileştirici adımlar atarız.