ÖZAK GÖKTÜRK

Yaklaştıkça Büyüleniyorsanız, Ayrıntıların Güzelliğindendir... Bazı Hayaller Gerçek Olmak İçin Sizi Bekler... Göktürk’de yeni bir yaşam doğuyor.

Ormana bakan peyzaj, önü açık ve yeşille bütünleşmiş yaşam alanları...
Teras, balkon ya da bahçe... Özak Göktürk’teki her kapı, yemyeşil bir doğaya açılıyor.
Başka hiçbir projede yer almayan, Özak Göktürk’teki her evi doğa ve yeşille bütünleştiren sonsuzluk bahçeleri...
Büyük teras alanlarıyla her evde bahçe ayrıcalığı...
Toprak, kenar saksıları ve otomatik sulama detaylarıyla kendi bahçenizi oluşturmanın keyfi ve mutluluğu...

Sonsuzluk bahçeleri olarak projelendirilmiş çatı dubleksleri büyük teras alanlarıyla, bahçe huzurunu çatıya taşıyor. Her evi doğa ve yeşille bütünleştiren sonsuzluk bahçeleri...

Proje Tipi

Konut

Konum

İstanbul Göktürk

Proje Başlangıç Tarihi

2020

Zeytin Ağaçlarının büyüleyici hikâyesi ve huzuruyla dolu ortak bahçeler... ÖZAK GÖKTÜRK’TE, zeytin ağacının ömrü gibi uzun, gövdesi gibi sağlıklı, taneleri gibi bereketli bir yaşam... Sakin, huzurlu, güvenli ve yeşil dokusuyla, İstanbul’da, en ideal yaşam alanı… ÇOCUKLARINIZI MUTLULUKLA BÜYÜTEBİLECEĞİNİZ Ö Z A K G Ö K T Ü R K...

ÖZAK GÖKTÜRK AYRICALIKLARI

 • Her dairede balkon, teras veya bahçe
 • 22 dönümde 157 daireyle butik yaşam
 • Yüksek tavanlı ferah ve konforlu mekanlar
 • Barbekü alanı gibi açık havada pek çok ayrıcalık
 • Bisiklet parkuru ve gym ile sağlıklı yaşam
 • Zarif detaylarla dolu zengin mimari konsept 2021’de açılacak metro ile kolay ulaşım
 • İstanbul’un nadir yeşil bölgelerinden birinde ormanlarla çevrili olmanın ayrıcalığı Özak GYO’ya ait 22 dönüm arazi...
 • Tüm projeledirme ve inşa süreci Özak GYO tecrübesiyle
 • Zengin sosyal tesis ve lounge alanlarıyla keyifli bir sosyal yaşam
 • Yürüme mesafesinde şehrin tüm imkanları elinizin altında
 • Tek düze, monoblok tarzından uzak, nefes aldıran bir yerleşim...
 • Tertemiz, sağlıklı, derin bir nefes...
 • Ormana bakan peyzaj, önü açık ve yeşille bütünleşmiş yaşam alanları...
 • Bağışıklığınızı artıran oksijeni bol, zinde bir yaşam...

ÖZAK GÖKTÜRK’te, büyük teras alanlarıyla her evde bahçe ayrıcalığı...
Minimum 100 m2 ’den başlayıp 280 m2 ’ye kadar çıkan yemyeşil teras alanlarında bahçe keyfi... Toprak, kenar saksıları ve otomatik sulama detaylarıyla kendi bahçenizi oluşturmanın keyfi ve mutluluğu...
Sakinliğe ve huzura kucak açtığınız, mutluluğa selam verip, kendinizle ve sizin gibi komşularınızla keyifle yaşadığınız bir yer... Doğanın her rengine tanıklık ettiğiniz, gökyüzüne uzanıp bulutlara dokunduğunuz bir yer… ÖZAK GÖKTÜRK
Çocuklarınızın eğitimi için şehrin en iyi okulları ÖZAK GÖKTÜRK’ün yanı başında… Binicilikten müziğe, golften baleye, tiyatrodan yüzmeye kadar, çocukların fiziksel ve psikolojik gelişimini destekleyen SAYISIZ AKTİVİTE elinizin altında...

Alışveriş, sinema, tiyatro, konser, kafe, market, restaurant... Günlük yaşamda ihtiyaç duyulan her şey, üstün kalitede, YÜRÜME MESAFESİNDE. ÖZAK GÖKTÜRK'te, birkaç adımda yaşamın tam merkezindesiniz.
Yemyeşil parkurlar, bahçeler sizi DOĞANIN İÇİNDE BİR SPOR DE N E Y İ M İ N E davet ediyor. İsterseniz ormanın içinde 30km’lik parkurda koşabilir ya da bisiklete binebilir dilerseniz gym’de spor yapabilirsiniz.

Tüm bu özelliklerin yanı sıra, Ş E H İ R DE N KO P M A DA N , DOĞANIN KALBİNDE YER ALIN.

10 dk.

Havalimanı

15 dk.

Levent

15 dk.

Maslak

20 dk.

İkitelli

Şehrin değerlenen & doğal & yeşil bölgesi Göktürk...

 • İstanbul’un en geniş orman alanlarına komşu...
 • Çocuklarınız, torunlarınız için geleceğe bırakılacak en anlamlı miras...
 • Canlı bir sosyal yaşam, yüksek ve pozitif bir enerji...
 • Yürüme mesafesinde, üstün kalitede bir yaşam...
 • Gurme kafelerden organik pazara, tiyatrodan sinemaya her şey yanı başınızda...

Bir evden daha fazlası! Muhteşem renklere bürünmüş bir doğanın incelikle tuvale nakşolduğu, yemyeşil, yepyeni bir yaşam...
Usta bir ressamın fırçasından tuvale dökülmüş gibi, eşsiz yeşil ormanlar, engin mavi bir gökyüzü, nefes alan, nefes aldıran bir yaşam...

Özak Göktürk’te, sadece anın tadını çıkaracaksınız...

Rafine tasarımın, estetik bir mimari ile harmanlandığı benzersiz dokuya sahip evlerde, doğanın ruhu ve geleceğin mimarisi... En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş, yaşamın her anına dokunan bir mimari yaklaşım.
Barbekü alanında, aynı anda birçok ailenin keyifle, birlikte vakit geçirebilme olanağı...
Sayısız ağacın yanı sıra projenin merkezindeki büyük ağaçlarla, yeşil konseptinin alt katlardan üst katlara kadar her yerde hissedilmesi... Bu sayede çocukların doğayla iç içe büyümesi... Sosyal bir yaşam için sayısız ayrıcalık...

 • Güneşin tadını doya doya çıkarabileceğiniz keyifli güneşlenme terasları
 • Çimlerin üstünde özel alanlarda güneşlenme keyfi

Ortak yaşam alanlarında, evden uzaklaşmadan çalışmak mümkün… GÖKTÜRK Eğer siz de işinizi evden uzaklaşmadan çözmek isteyenlerdenseniz, size mükemmel bir haberimiz var. Site girişinin hemen yanı başında yer alan co-working alanında, evinizin sıcaklığını hissederek toplantılar düzenleyebilir, huzurlu çalışma ortamı yaratabilirsiniz.

İster büyük grupları misafir edin, isterseniz birebir toplantılar planlayın...

Evinizin konforuna sadece birkaç adım mesafede olan toplantı odaları ihtiyacınıza göre boyutlarda düzenlendi. İhtiyacınız olabilecek her türlü malzemeyi bulabildiğiniz ve ikram servislerinden faydalanabileceğiniz co-working alanlarında, kendinizle baş başa kalarak huzur içerisinde çalışmanız da mümkün. Sizin içiniz rahat olsun, biz her şeyi düşündük... Anne ve babaların içi rahat... Çocuklar oyun odasında güvenle oynarken siz, lounge alanında kahvenizi yudumlayarak, oyun alanının cam duvarlarından çocuklarınızı izleyebilir, keyifle vakit geçirebilirsiniz. Televizyon odasında konsol oyunları oynayabilir ya da dostlarınızla keyifli bir film izleyebilirsiniz.

ÖZAK GÖKTÜRK’E attığınız ilk adımdan itibaren 7/24 güvende olmanın mutluluğunu yaşarsınız. Ferah ve dingin bina girişleri ise daha evinize girmeden sizi sarıp sarmalar. Özak Göktürk’ün yüksek tavanları ve zemine kadar inen pencereleri evin her noktasında ferah, nefes aldıran, huzur veren yaşam alanları sunuyor.

Dairelerin, standartların üzerindeki yüksekliğe sahip pencereleri sayesinde, gün ışığı, ÖZAK GÖKTÜRK’TEKİ tüm iç mekânlara huzuru taşıyor.

Özak Göktürk’te her kapı yemyeşil bahçelere açılıyor. Oturduğunuz yerden, evinizin içine uzanan yeşilliğin tadını çıkarın. Kesintisiz, sonsuz bahçeyle yeşil hayatınızın ve evinizin her yerinde... Pratik bir yaşam için çatı dublekslerinde alt ve üst katlardan ayrı girişler bulunuyor.

ÖZAK GÖKTÜRK’TE ferah kullanım alanları ve geniş hacimleriyle mutfaklar, mutfak olmanın çok ötesinde gerçek birer yaşam alanı haline getirildi. Özak Göktürk’teki tüm mutfaklar, ailenizi ve sevdiklerinizi aynı anda, mutfakta kurulmuş keyifli bir yemek masasında ağırlayabilecek şekilde planlandı.

Özak Göktürk’teki tüm dairelerin antre ve gece holleri yaşama değer katmak için tasarlandı. Geniş vestiyer alanları, çamaşır makinesinden kurutma makinesine kadar tüm ev ihtiyaçlarının saklanabileceği alanlar, “günlük yaşamda üstün konfor” anlayışıyla ayrıntılı bir şekilde düşünüldü.

Banyolar, zamana meydan okuyan tasarım ve kalitedeki malzemelerle, hem estetik hem de üstün bir konforla donatıldı. Seçilen malzemelerin uyumu Özak Göktürk’ün her noktasındaki huzuru banyolara da taşıdı.

Yatak odaları, estetik ve verimlilik ilkeleriyle tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek bir yaklaşımla planlandı. Ebeveyn banyoları ise yetişkinlerin konforu için tasarlandı.

Göktürk Merkez Mah. İstanbul caddesi, No:30/32P Göktürk / İstanbul

+90212 633 53 53