34 PORTALL PLAZA

Üretim ve lojistik süreçlerini tek bir noktadan yönetmek isteyen şirketler, 34 Portall Plaza’nın yeni nesil bina teknolojisi ile bu ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabiliyor.

Yeni nesil bir endüstri merkezi olan 34 Portall projesi, Özak GYO tarafından geliştirilmiş ve İnt-Er Yapı tarafından inşa edilmiştir. Kot farkının getirdiği avantajlar sonucunda her katta tır dolaşımı yapılabilmekte ve tüm katlara bağımsız giriş çıkış yapılabilmektedir.

Proje Tipi

Endüstriyel Ofis Binası

Konum

İstanbul İkitelli

Tamamlanma Tarihi

2010

2009 yılında inşa edilen tesis, 7 katlı olup, endüstriyel üretim ve depolama alanları ile 85.711 m2’lik bir alana sahiptir. İstanbul İkitellide A sınıfı ofis, lojistik ve imalat merkezi olan proje, TEM Otoyoluna 4 km mesafede, kolaylıkla ulaşılabilir bir lokasyonda konumlandırılmıştır.

34 Portall, yenilenebilir enerji altyapısının yanı sıra içindeki atık yağ toplama alanı, üretim tesisleri arıtma sistemi, elektrik enerjisi kullanımını gün ışığına ve çalışan yoğunluğuna göre ayarlayan özel aydınlatma sistemi ile yarının akıllı binalarına güçlü bir örnek teşkil etmektedir.

İkitelli OSB Mah. 10.Cad No:7 İkitelli - Başakşehir İstanbul

+90 212 602 10 10

M. kiralama@akyon.com.tr